İZLE VIDEO İZLEE KLIP İZLEEE DIZI İZLESENE FILM

izle,video izle,vidio izle,vidyo izle,vido izle,vidivodo,tv izle,+18 izle,dizi izle,bedava video izle,bedava,ıhlamurlar altında,sıla,doktorlar,kara duvak,binbirgece,acemicadı,selena,kader,yersiz yurtsuz,yalancı yarim,hatırla sevgili,beleş izle,free video,müzik video,futbol izle, dini video izle



Monday, November 5, 2007

KUZEY RÜZGARI 9.BÖLÜM

POYRAZ, EKBER VE HİLAL'İ KABUL EDECEK Mİ!

Ekber ve Saadet, Poyraz'ın gerçekleri çözdüğünü hesaplamamışlardır. Poyraz, bambaşka bir hayat yaşadığını fark edince buna sert bir tepki verir. O'nun için tek gerçek babasının "Kanun Şevki" olduğudur.
Ekber' in ikna çabaları Poyaz'ı durduramaz. Çünkü Ekber'i, Hilal'i ve Saadet'i kabul ederse, Cahit Hakman' ı da kabul etmiş olacaktır.

Cahit ise Karadeniz' den sağlanacak içme suyu ve 3. Köprü projesinde yol almaya devam etmektedir. Poyraz, İhale meselesinde "Kanun Şevki" nin öldürülmesiyle ilgili olarak İhsan Duranlı adında birinin yakalandığını öğrenir. Ancak bu da Cahit ve Demir'in kendileri kurtarmak için yaptığı bir plandır.

Poyraz Bahar ile konuşmaya Hakman Holding' e gelir. Ne var ki Demir'in, Bahar 'ın odasını gizlice izlediğinden kimsenin haberi yoktur.

Labels: ,

AddThis Feed Button

0 Comments:

Post a Comment

Subscribe to Post Comments [Atom]

<< Home



eXTReMe Tracker