İZLE VIDEO İZLEE KLIP İZLEEE DIZI İZLESENE FILM

izle,video izle,vidio izle,vidyo izle,vido izle,vidivodo,tv izle,+18 izle,dizi izle,bedava video izle,bedava,ıhlamurlar altında,sıla,doktorlar,kara duvak,binbirgece,acemicadı,selena,kader,yersiz yurtsuz,yalancı yarim,hatırla sevgili,beleş izle,free video,müzik video,futbol izle, dini video izleMonday, November 5, 2007

Özür dileriz başkan

F.Bahçe derbisinde faul gerekçesiyle verilmeyen gol için Beşiktaş kan ağlarken, Federasyon Başkanı Ulusoy ve MHK Başkanvekili Çelik, Demirören'den özür dileyerek günah çıkardılar..

Beşiktaş, Fenerbahçe derbisinde verilmeyen golü için kan ağlarken, Federasyon Başkanı Haluk Ulusoy ile Merkez Hakem Kurulu Başkanvekili ve Hakem Atama Komisyon Başkanı Sabri Çelik, başkan Yıldırım Demirören'den özür dileyerek adeta günah çıkardılar. Uzatma dakikalarında hakem İsmet Arzuman'ın faul gerekçesiyle iptal ettiği gol sonrası yıkılan başkan Demirören önce çevresine, "Bunun hesabını soracağım" dedi. Sinirli olduğu kadar bir hayli de üzgün olan; ağlamamak için kendini zor tutan başkan, kendini toparladı ve telefona sarıldı. Başkan önce Haluk Ulusoy'u aradı. Nürmberg'te olan Ulusoy'un telefonu meşguldu. Tepkisini dile getirmek isteyen Demirören bir numara daha çevirdi. Hattın ucundaki diğer isim Çelik'ti. Çelik'in ilk sözleri, "Özür dilerim başkan oldu" Beşiktaş Başkanı, Çelik'e, "2 yıldır derbi yönetmeyen, Süper Lig'de 1.5 aydır olmayan bir hakem bizi yaktı. Bobo'nun pozisyonunun neresi faul? Artık yeter sezon başından beri bizi doğruyorsunuz" dedi. Sessiz kalan Çelik'in ağzından aynı cümleler çıktı: "Haklısın sayın başkan, özür dilerim"

"BU PİSLİĞİ TEMİZLEYİN"
Hızını alamayan başkan bir kez daha oklarını Ulusoy'a çevirdi. Bu sefer numara meşgul değildi ve Ulusoy hattın diğer tarafındaydı. Almanya'da olan ve tüm gelişmeleri öğrenen başkan Ulusoy da Demirören'e hak veren bir ses tonuyla, "Maçla ilgili tüm raporları sözlü olarak aldım. Türkiye'ye dönünce gereğini yapacağım. Sakin olalım. Özür dileriz başkan" diye konuştu. Kongreyi kazanması için Ulusoy'un hep arkasında olan Demirören akrabası da olan başkana, "Bu pisliği temizleyin. Beşiktaş'ın hakkını yedirmeyeceğiz. Sorumlu olan kişiler istifasını versin" ifadesini kullandı ve telefonu kapadı.

AddThis Feed Button

0 Comments:

Post a Comment

Subscribe to Post Comments [Atom]

<< HomeeXTReMe Tracker