İZLE VIDEO İZLEE KLIP İZLEEE DIZI İZLESENE FILM

izle,video izle,vidio izle,vidyo izle,vido izle,vidivodo,tv izle,+18 izle,dizi izle,bedava video izle,bedava,ıhlamurlar altında,sıla,doktorlar,kara duvak,binbirgece,acemicadı,selena,kader,yersiz yurtsuz,yalancı yarim,hatırla sevgili,beleş izle,free video,müzik video,futbol izle, dini video izleTuesday, February 19, 2008

İşte bugün kar tatili ilan edilen iller

Bazı üniversitelerde de eğitime birgün daha ara verildi..

19.02.2008 04:37
NEVŞEHİR

Nevşehir Vali Vekili Ruhi Paker, kar yağışının devam etmesi nedeniyle il merkezi ile tüm ilçelerdeki ilköğretim ve liselerin tatil edildiğini söyledi.

BURSA

Bursa merkez ve kimi ilçelerde, kar yağışı nedeniyle eğitime 1 ila 2 gün ara verildi. Bursa Valiliği'nden yapılan açıklamada, meteorolojiden alınan bilgiye göre, Bursa'da yoğun kar yağışı nedeniyle öğrencilerin güvenliği ve okula ulaşmalarında meydana gelebilecek olumsuzlukların önüne geçilmesi amacıyla Bursa merkez ve kimi ilçelerde ''kar tatili'' uygulanacağı bildirildi.

Okulların merkez Osmangazi, Yıldırım, Nilüfer ve diğer ilçeler Gemlik, Mudanya, Kestel, Gürsu, Harmancı, Keles ve Orhangazi'de 1 gün, Mustafakemalpaşa'da ise 2 gün tatil edildiği kaydedildi. Büyükorhan, Yenişehir ve İznik ilçelerinde okulların baren açık olacağı, İnegöl, Karacabey ve Orhaneli'de merkezde eğitim-öğretimin süreceği, taşımalı sistemle eğitim yapılan İnegöl'de 23, Karacabey'de 12, Orhaneli'de de 1 köy okulunda bugün eğitime ara verileceği ifade edildi.

GİRESUN

Giresun'da, etkili kar yağışı nedeniyle, merkez ilçeye bağlı belde ve köylerde okullar 2 gün, ilçelerdeki bazı okullar ise bugün tatil edildi. Giresun İl Milli Eğitim Müdürlüğü'nden yapılan yazılı açıklamada, merkez ilçeye bağlı belde ve köylerdeki ilköğretim okulları ile merkezde taşımalı eğitim gören öğrenciler için eğitime 2 gün ara verildiği ifade edildi. Açıklamada şöyle denildi:

''Yoğun kar yağışı nedeniyle Alucra, Çamoluk, Dereli, Doğankent, Güce ve Şebinkarahisar ilçelerindeki ilköğretim okulları ve liselerde, Bulancak, Espiye, Tirebolu ve Yağlıdere ilçelerinde köy okullarında, Keşap ilçesinin Karabulduk beldesi ile Çamlıca köyündeki ilköğretim okullarında ise öğretime bugün ara verildi.''

NİĞDE

Niğde'de, kar yağışı nedeniyle ilköğretim okulları ve liselerde eğitime bugün ara verildi. Niğde İl Sağlık Kurulu, kar yağışı nedeniyle bugün Niğde merkez ile Çiftlik ve Ulukışla ilçelerindeki ilköğretim ve liselerde eğitime ara verilmesi kararı aldı. Kurul kararına göre, bugün engelli memurlar da izinli sayılacak.

AMASYA

Kar yağışı ve soğuk hava nedeniyle Amasya'da eğitime bugün ara verildi.

Alınan bilgiye göre, devam eden kar yağışı nedeniyle Amasya Valiliği İl Hıfzıssıhha Kurulu, ilköğretim okulları ve liselerde eğitime bugün ara verilmesini kararlaştırdı.

Amasya Üniversitesinde de 20 Şubat Çarşamba gününe kadar eğitime ara verildi.

ADIYAMAN

Adıyaman'da, Kriz Merkezi'nce alınan karar doğrultusunda, kar yağışı ve elverişsiz hava koşulları nedeniyle Çelikhan ilçesi ve bağlı köylerde bugün eğitime ara verildi.

KAYSERİ

Kar yağışı ve soğuk hava nedeniyle Kayseri'de eğitime bugün ara verildi.

Alınan bilgiye göre, Kayseri Valiliği İl Hıfzıssıhha Kurulu, ilköğretim okulları ve liselerde eğitime bugün de ara verilmesini kararlaştırdı.

Kamuda çalışan özürlü personelin de bugün idari izinli sayılacağı belirtildi.

BİNGÖL'DE EĞİTİME 2 GÜN ARA VERİLDİ

Bingöl'de, kar yağışı nedeniyle eğitime bugünden itibaren 2 gün ara verildi.

İl Milli Eğitim Müdürlüğünden alınan bilgiye göre, kar yağışının hayatı olumsuz etkilediği il genelinde, ilköğretim okulları ve liselerde eğitime 2 gün ara verildi.

Hava koşularının uygun olması durumunda okullarda 21 Şubatta ders başı yapılacağı bildirildi.

TOKAT GAZİOSMANPAŞA ÜNİVERSİTESİNDE EĞİTİME 1 GÜN ARA VERİLDİ

Yoğun kar yağışının etkili olduğu Tokat'ta, Gaziosmanpaşa Üniversitesinde (GOPÜ) eğitime 1 gün ara verildi.

Yetkililer, eğitime verilen aranın uzatılıp uzatılmayacağına hava şartlarına göre karar verileceğini kaydettiler.

KARAMAN VE AKSARAY

Karaman ve Aksaray'da da okullarda bugün eğitime ara verildi.

AYDIN

Aydın'ın Nazilli, Kuyucak ile Bozdoğan ilçelerinde ise okullar bugün, bağlı köylerinde ise 2 gün tatil edildi.

TRABZON

Trabzon'da etkili olan kar yağışı nedeniyle il merkezinde Pınaraltı Keleşli ve Sayvan köy okulları ile Maçka ilçesindeki tüm okullar bugün tatil edildi.

KIRIKKALE

Kırıkkale'nin Keskin, Bahşılı, Delice, Sulakyurt, Çelebi ve Yahşihan ilçelerinde okullar bugün, Balışeyh ilçesinde ise bugün tatil edildi.

SAKARYA ÜNİVERSİTESİ

Bu arada, Sakarya Üniversitesinde, devam eden kar yağışı nedeniyle eğitime bugün de ara verildiği bildirildi.

MALTEPE ÜNİVERSİTESİ MERKEZ KAMPÜSÜNDE EĞİTİME ARA VERİLECEK

İstanbul'daki olumsuz hava koşulları nedeniyle Maltepe Üniversitesi merkez kampüsünde eğitimebugün de ara verileceği bildirildi.

Üniversiteden yapılan açıklamada, merkez kampüs dışındaki Dragos kampüsü ve tıp fakültesinde ise eğitime bugün devam edileceği belirtildi.

SAKARYA İL GENELİNDE EĞİTİME ARA VERİLDİ

Sakarya ile Samsun il genelinde etkili olan kar yağışı ve olumsuz hava koşulları nedeniyle eğitime bugün de ara verildi.

Sakarya Valiliği, olumsuz hava koşulları yüzünden, İl Hıfzıssıhha Kurulu kararıyla eğitime bugün de ara verildiğini açıkladı.

SAMSUN

Samsun'da, yer yer devam eden kar yağışı nedeniyle Samsun Valiliği İl Hıfzıssıhha Kurulu, il genelindeki ilköğretim okulları ve liselerin bugün de tatil edilmesini kararlaştırdı.

Ayrıca kamu görevlisi engelliler de 20 Şubat çarşamba gününe kadar idari izinli sayıldı.

KONYA'DA OKULLARDA EĞİTİME ARA VERİLDİ

Konya'da olumsuz hava şartları nedeniyle eğitime bugün de ara verildiği bildirildi.

Valilik açıklamasında, ''Ancak olumsuz hava koşullarının devam etmesi ve ulaşımda yaşanan aksaklıklar nedeniyle 19 Şubat Salı günü de eğitim öğretime ara verilmesi kararlaştırıldı'' dedi.

Konya Valiliğinden yapılan açıklamada ise kamu kurumlarında çalışan özürlülerin de Salı günü izinli sayılacağı açıklandı.

ORDU'DA EĞİTİME ARA VERİLDİ

Kar yağışı ve soğuk hava nedeniyle Ordu'da eğitime bugün de ara verildi.

Alınan bilgiye göre, halen bölgede yer yar devam eden kar yağışı nedeniyle Ordu Valiliği İl Hıfzıssıhha Kurulu, il genelindeki okullarda eğitime ara verilmesine karar verdi.

Ordu'da daha önce alınan kararla il merkezi ve ilçelerdeki okullarda eğitime 1 gün ara verilmişti.

ZONGULDAK

Zonguldak kent merkezi ile Ereğli İlçesi'nde etkisini sürdüren kar nedeniyle ilk ve orta dereceli okullar yarın 1 gün süreyle tatil edildi.

Vali Yavuz Erkmen, kar yağışının Çarşamba gününe kadar devam edeceğini belirterek, “Çarşambadan sonra hava sıcaklığı artacak. Bu nedenle vatandaşlarımız sel baskınlarına karşı dikkatli olsun. Biz de bu konuda önlemlerimizi alıyoruz” diye konuştu.

KOCAELİ

Yurdun etkisi alan kar yağışı nedeniyle bazı yerlerde eğitime bugün de ara verildi.

Kocaeli'de Milli Eğitim Müdürlüğünden yapılan açıklamada, il genelinde taşımalı sistemin uygulandığı ilköğretim okullarının 19 Şubat Salı günü tatil edildiği bildirildi. Açıklamada, diğer ilköğretim okulları ve liselerde eğitim ve öğretime bugün başlanacağı kaydedildi.

BURDUR

Burdur'un Gölhisar ilçesinde yoğun kar yağışı nedeniyle merkez ve tüm köylerde okullarda eğitime bugün ara verildi.

AYDIN

Aydın'ın Nazilli, Kuyucak ve Bozdoğan ilçelerine bağlı köylerde eğitime bugün ara verildi.

ÇANAKKALE

Çanakkale'nin Yenice ilçesinde ilköğretim okulları ve liseler bugün de tatil edildi.

BARTIN

Bartın'da merkez, Kurucaşile ve Amasra ilçesinde eğitime bugün de ara verildiği bildirildi.

BİLECİK İL GENELİ, BALIKESİR VE KARABÜK'ÜN BAZI İLÇELERİNDE EĞİTİME ARA VERİLDİ

Soğuk hava ve kar yağışı nedeniyle bazı il ve ilçelerdeki ilköğretim ve liselerde eğitime ara verildi. Zonguldak Valisi Yavuz Erkmen, düzenlediği basın toplantısında, kentte 2 gündür etkili olan kar yağışı nedeniyle merkez ve ilçelerden Ereğli, Alaplı, Devrek, Gökçebey ve Çaycuma'da eğitime bugün ara verildiğini, okullarda görevli engelli ve hamilelerin de izinli sayılacaklarını söyledi.

Balıkesir Valisi Selahattin Hatipoğlu da bugün beklenen don ve buzlanma nedeniyle il merkezi ile Balya, Bandırma, Bigadiç, Dursunbey, Marmara, Erdek,Gönen, İvrindi, Kepsut, Manyas, Savaştepe ve Susurluk ilçelerindeki ilköğretim ve liselerde eğitime bir gün daha ara verilmesinin kararlaştırıldığını bildirdi.

Hatipoğlu, bugün kamu kurum ve kuruluşlarında görev yapan engelli personelin de idari izinli sayılacağını belirtti. Bilecik il geneli, Karabük'ün Eskipazar ve Ovacık ilçeleri ile Kocaeli'nin Gebze ilçesindeki okullarda da hava muhalefeti nedeniyle eğitime ara verildi.

BUGÜN TATİL OLAN ÜNİVERSİTELER DE ŞUNLAR:

Sakarya Üniversitesi
Amasya Üniversitesi
Yozgat Üniversitesi
Maltepe Üniversitesi

AA

Labels:

AddThis Feed Button

0 Comments:

Post a Comment

Subscribe to Post Comments [Atom]

<< HomeeXTReMe Tracker