İZLE VIDEO İZLEE KLIP İZLEEE DIZI İZLESENE FILM

izle,video izle,vidio izle,vidyo izle,vido izle,vidivodo,tv izle,+18 izle,dizi izle,bedava video izle,bedava,ıhlamurlar altında,sıla,doktorlar,kara duvak,binbirgece,acemicadı,selena,kader,yersiz yurtsuz,yalancı yarim,hatırla sevgili,beleş izle,free video,müzik video,futbol izle, dini video izleSaturday, January 12, 2008

Rize'de gol yağmuru

Çaykur Rizespor:2 Galatasaray:5 Maç sona erdi

12.01.2008 18:48

ÇAYKUR RİZE
Gonzales, Gökhan, Suat, Serhat, Kürşat, Emrah, Cumhur, Fahri, Altan, Leandro, Riberio

GALATASARAY
Orkun, Uğur, Servet,Bouzid, H.Balta, Sabri, Barış, M.Topal, Arda, Nonda,H.Şükür

Stat: Rize Atatürk
Saat: 19.00
Hakemler:
Vedat Yüksel Özgür Çetiner Neşet Merdin

İki takım ve ahakemler sahaya çıktılar...

İstiklal Marşımız...

Dk 01: Maç başladı iki takıma da başarılar...

Dk 01: İlk dakikada Galatasaray pozisyon buldu.. Arda ceza sahasına girerken çok sert vurdu.. Kaleci son anda çıkarttı.. Korner..

Dk 02: Sol kanattan kullanılan köşe vuruşunu savunma çıkarttı.. Hakan Balta bir kez daha doldurdu ama top auta gitti..

Dk 04 Galatasaray bu kez sağ kanattan bir köşe vuruşu kazandı..

Dk 05 GOOOOOOOOOOOOOLLL!.. NONDA!.. 1-0

Dk 06 Köşe vuruşunu Volkan kullandı.. Servet penaltı noktası üstünde kafayı vurdu.. Nonda topu kontrol etti.. Dönerek vuruşunu altı pas üstünde yaptı.. Top ağlara gitti..

Dk 08 Orkun'un ayakla sol kanada gönderdiği topu Emrah kesti.. Orta alanın sağ tarafından direk kaleye vurdu.. Ama top auta gitti..

Dk 09 Galatasaray sağ kanatta tehlikeli bir noktadan serbest vuruş kazandı..

Dk 10 Arda'nın ortasını savunma çıkarttı.. Atağın devamında Arda ceza sahasında Nonda'nın pasıyla topla buluştu.. Yerde kaldı.. Ama hakemin kararı devam..

Dk 11 Galatasaray atağında Barış'ın pasıyla Hakan Balta topu önünde buldu.. Ceza yayı üstünde vuruşu çok kötü oldu ve top auta gitti..

Dk 12 Çaykur Rizespor sağ kanattan serbest vuruş kazandı.. Bekletmeden kullanılan serbest vuruş sonrasında Altan'ın pasıyla Riberio ceza sahasına hareketlendi ama Orkun zamanında çıkarak topu kontrol etti..

Dk 14 Galatasaray yine etkili geldi.. Sol kanattan gelen ortayı Hakan Şükür indirdi.. Arda müsait durumda vuruşunu yaptı.. Kötü vuruşu savunmadan sekti ve kornere gitti..

Dk 15 Köşe vuruşunu yine Volkan kullandı.. Arka direğe ortasına Servet yine kafayı vurdu ama top bu kez doğrudan auta gitti..

Dk 17 Volkan'ın sol kanattan gönderdiği topa Hakan hareketlendi ama Suat araya girerek topu kesti..

Dk 18 Bu kez Rizespor hızlı çıktı.. Riberio savunmanın arkasına sarktı.. Topu önüne almak istedi ama Servet araya girerek topu kontrol etti..

Dk 20 Rizespor atağında Altan sağ kanattan ceza sahasına girdi.. Servet'i geçti.. Son çizgiden çevirdiği top kaleye parelel olarak gitti ve kimseye değmeden ceza sahası dışına çıktı

Dk 21 Galatasaray yine etkili geldi.. Sağ kanattan Arda rakibini nefis geçti.. Ceza sahasında Nonda'yı gördü.. Nonda ön direkte kafayı vurdu ama istediği vuruşu yapamayınca top auta gitti

Dk 22 İnanılmaz bir pozisyonu kaçırdı Galatasaray.. Orkun'un uzun degajı savunmadan sekti.. Nonda sağ kanatta topu taşıdı.. Ön direğe ortaladı.. Hakan bomboş durumda vurdu.. Savunma son anda araya girerek topu kornere attı..

Dk 23 Köşe vuruşunda Volkan'ın ortasına yine arka direkte Servet kafayı vurdu ama top auta gitti

Dk 24 Rizespor beraberlik golüne yaklaştı.. Altan'ın pasında ceza sahasına giren Fahri topu göğsüyle önüne alıp bekletmeden vurdu.. Çok sert şutunu Orkun iki hamlede kontrol etti

Dk 24 Bir gol daha kaçtı.. Barış Galatasaray atağında sağ kanattan ortasını yaptı.. Hakan Şükür kafayı zor pozisyonda vurdu.. Alt köşeye giden topu kaleci son anda parmaklarının ucuyla çıkarttı..

Dk 25 Köşe vuruşunu yine Volkan kullandı.. Bu kez Ribeiro savunmasında topu çıkarttı.. Atağın devamında Volkan bir kez daha topla buluştu.. Yaklaşık 25 metreden çok sert vurdu.. Top direği adeta yalayarak dışarı gitti..

Dk 26 Rizespor atağında Leando ceza yayının üstünde yerde kaldı.. Hakem serbest vuruşa hükmetti

Dk 27 Çok tehlikeli bir noktadan serbest vuruş kullanacak Çaykur Rizespor.. Altan ve Fahri var topun başında..

Dk 28 GOOOOOOOOOOOOLL!... ALTAN!.. 1-1

Dk 29 Serbest vuruşu Altan kullandı.. Sağ ayağıyla topu Orkun'un uzanamayacağı köşeye, doksan diye tabir edilen noktaya gönderdi ve takımına beraberliği getirdi.. 1-1

Dk 30 Emrah'ın sağ kanattan ortasında Orkun çıktı ve topa sahip oldu

Dk 32 Galatasaray bu kez köşe vuruşunu sağ kanattan kullanacak..

Dk 32 Arda'nın ortasını ön direkte savunma çıkarttı..

Dk 33 Riberio ceza sahasına Emrah'ın çevirdiği topu kontrol etti.. Ortaya döndü.. Uğur son anda kademeye girerek topu uzaklaştırdı..

Dk 34 İki kalede de üst üste pozisyonlar yaşanıyor..

Dk 36 Galatasaray gole yine yaklaştı.. Barış'ın ortasını arka direkte Gonzales tokatladı.. Kısa düşen topa Servet kafayı vurdu ama top üst ağlarda kaldı..

Dk 37 Ani gelişen Rize atağında Altan'ın pasında Leandro topu önünde buldu.. Ceza sahasına girer girmez vurdu.. Savunmadan seken top kornere gitti..

Dk 37 Altan'ın ortasını Orkun çıktı ve kontrol etti..

Dk 38 Orkun oyunu hemen başlattı.. Arda topu aldı.. Nonda'yı topla buluşturdu.. Nonda Suat'ı geçti.. Çok sert vurdu.. Gonzales direk dibinde topu çıkarttı.. Korner..

Dk 38 Barış'ın ortasını savunma yakın direkte uzaklaştırdı.. Atağın devamında Barış topu bir kez daha aldı.. Sol kanattan ceza sahasına girmek isterken yerde kaldı.. Faul.. Çok tehlikeli bir nokta

Dk 38 SARI KART - Fahri (Ç.RİZESPOR)

Dk 39 Arda serbest vuruşta topu kaleye gönderdi.. Top üstten auta gitti..

Dk 41 Galatasaray yine etkili geldi.. Arda iki oyuncu arasından çıktı.. Nonda'yı kaçırmak istedi.. Nonda topu hemen Hakan'a bıraktı ama savunma araya girerek tehlikeyi önledi..

Dk 42 GOOOOOOOOOOOOOOLLL!... SERVET!.. 2-1

Dk 43 Yine korner, yine gol!.. Galatasaray 2-1 önde.. Ceza sahasına Barış'ın ortasında Servet yine çok iyi yükseldi.. Kafayı çok iyi yere vurdu.. Kaleci Gonzales topa hamle yaptı ama engel olamayınca top ağlara gitti.. 2-1

Dk 45 GOOOOOOOOOOOOOLL!... NONDA!.. 3-1

+1 Orta alandaki paslaşmaların ardından Arda Nonda'yı ceza sahasında topla buluşturdu.. Nonda iki rakibini nefis bir çalımla ekarte etti.. Yerden çok sert vurdu.. Top Gonzales'in solundan ağlara gitti.. 3-1

İlk yarı sona erdi

Dk 46 İkinci yarının ilk düdüğü çaldı...

Dk 50 Galatasaray yine gole çok yaklaştı.. Sağ kanattan Uğur'un ortasında savunmanın çıkarttığı topu Arda aldı.. İki rakibini saf dışı edip Nonda'ya bıraktı.. Nonda rakibinden nefis sıyrıldı.. Sert vurdu.. Kaleci topu son anda ayaklarıyla çıkarttı..

Dk 51 GOOOOOOOOOOOOLLL!.. ARDA!.. 4-1

Dk 52 Galatasaray yine köşe vuruşundan golü buldu.. Volkan Yaman'ın ortasına Arda nefis yükseldi.. Penaltı noktası üstünden kafayı vurdu.. Top direğe de çarpıp ağlara gitti.. 4-1

Dk 53 Hakan Şükür'ün bir sakatlığı var ve oyun durdu..

Dk 54 Hakan'ın tedavisi oyun alanı dışında yapılacak..

Dk 55 Galatasaray'ın golden sonra da baskısı sürüyor

Dk 56 Bir korner daha kullanacak Galatasaray

Dk 57 Köşe vuruşuna ön direkte Barış kafayı vurdu ama top auta gitti

Dk 58 Galatasaray yine etkili geldi.. Sağ kanattan Uğur'un ortasına Hakan kafayı bomboş durumda vurdu.. Top az farkla auta

Dk 60 DEĞİŞİKLİK - Victoria İÇERİ - Cumhur DIŞARI (Ç.RİZESPOR

Dk 61 SARI KART - Mehmet Topal (GALATASARAY)

Dk 62 DEĞİŞİKLİK - Zafer İÇERİ - Serhat DIŞARI (Ç.RİZESPOR)

Dk 63 Galatasaray 5. gole çok yaklaştı.. Arda savunmanın arkasına hareketlenen Nonda'yı topla buluşturdu.. Nonda kaleciyle karşı karşıya kötü vurunca top Gonzales'de kaldı..

Dk 64 Rizespor gol bulmak için bütün hatlarıyla yükleniyor ama savunmasında da büyük açıklar veriyor..

Dk 65 Emrah'ın sağ kanattan ortasını arka direkte savunma uzaklaştırdı.. Boşta kalan topa Victoria vurdu ama top farklı şekilde auta gitti..

Dk 66 Rizespor'un bu dakikaya kadar 50 top kaybı var.. Galatasaray'da ise bu rakam 33..

Dk 67 Galatasaray atağında Nonda sağ kanatta çalımlarla topu taşıdı.. Ceza sahasına ortaladı.. Hakan topu kontrol etti.. Ceza sahası dışına bıraktı.. Arda ceza yayı üstünde topun gelişine çok sert vurdu ama top Kürşat'tan döndü..

Dk 69 Yine Nonda'yla etkili geldi Galatasaray.. Arda'nın uzun pasını sağ çaprazda kontrol etti Nonda.. Ceza sahasında Kürşat ile bire bir kaldı.. Rakibini geçer geçmez vurdu ama top yan ağlarda kaldı..

Dk 75 Orta alanda kalabalık bir şekilde rakibine pozisyon vermemeye uğraşıyor Galatasaray..

Dk 76 Köşe vuruşu kazandı sağ kanattan Rizespor..

Dk 77 Altan'ın ortasını savunma çıkarttı..

Dk 77 GOOOOOOOOOOOOLL!... NONDA!.. 5-1

Dk 78 Galatasaray ani atağında Hakan Şükür rakip yarı alanda topu önünde buldu.. Ceza sahasına sağ kanattan girerken ortaya bıraktığı topu Nonda kontrol edip, rakibini geçtikten sonra kaleye gönderdi ve Galatasaray 5-1 öne geçti..

Dk 78 DEĞİŞİKLİK - Sabri İÇERİ - Volkan DIŞARI (GALATASARAY)

Dk 79 Galatasaray artık çok rahat.. Bu arada Mehmet Topal'ın bir sakatlığı var ve oyun durdu..

Dk 81 DEĞİŞİKLİK - Ümit İÇERİ - Nonda DIŞARI (GALATASARAY)

Dk 82 Bu arada Rizesporlu taraftarlar tribünleri boşalttı ve takımlarını protesto ediyorlar..

Dk 83 GOOOOOOOOOOOLL!.. ZAFER BİRYOL!.. 5-2

Dk 84 Rizespor farkı 3'e indirdi.. Altan'ın pasında Victoria ceza sahası dışından sert vurdu.. Yerden gelen topa Zafer ayak koydu ve topu ağlara gönderdi..

Dk 85 Rizespor atağında Riberio ceza sahasına girerken çok sert vurdu.. Top üstten auta gitti..

Dk 85 DEĞİŞİKLİK - Zaid İÇERİ - Zafer DIŞARI (Ç.RİZESPOR)

Dk 86 Artık maçta son dakikalara giriyoruz.. Galatasaray'da yeni transfer Emre'de birazdan oyuna girecek..

Dk 87 DEĞİŞİKLİK - Emre İÇERİ - Arda DIŞARI (GALATASARAY)

Dk 88 Galatasaray artık oyunu tüm hatlarıyla yarı alanında kabul ediyor..

Dk 89 Rizespor sağ kanattan köşe vuruşu kullanacak..

Dk 90 Köşe vuruşunu Altan kullandı.. Ön direkte Hakan Şükür topu çıkarttı.. Ümit Karan topu kontrol etti.. Orta çizginin gerisinden Gonzales'i ileride görünce şansını denedi ama top Gonzales'de kaldı..

+2 dakika uzatma oynanacak...

Maç sona erdi..

Labels: ,

AddThis Feed Button

0 Comments:

Post a Comment

Subscribe to Post Comments [Atom]

<< HomeeXTReMe Tracker