İZLE VIDEO İZLEE KLIP İZLEEE DIZI İZLESENE FILM

izle,video izle,vidio izle,vidyo izle,vido izle,vidivodo,tv izle,+18 izle,dizi izle,bedava video izle,bedava,ıhlamurlar altında,sıla,doktorlar,kara duvak,binbirgece,acemicadı,selena,kader,yersiz yurtsuz,yalancı yarim,hatırla sevgili,beleş izle,free video,müzik video,futbol izle, dini video izleSaturday, December 15, 2007

Kartal'da Rüştü şoku

Antrenmanda sert bir şut sonrası kulağına çarpan topla kulak zarı yırtıldı.

15.12.2007 22:15

Beşiktaş'ta, Turkcell Süper Lig'de yarın Ankaragücü ile yapılacak maç öncesi kaleci Rüştü şoku yaşandı.


Bu akşam basına kapalı yapılan antrenmanda sert bir şut sonrası kulağına çarpan topla sağ kulak zarında yırtık meydana gelen tecrübeli kalecinin, Ankaragücü maçı kadrosundan çıkarıldığı açıklandı.


Tedavisinin 3-4 haftalık süreyi bulacağı bildirilen Rüştü, Beşiktaş'ın ligde ilk yarının son maçı olan Vestel Manisaspor mücadelesinde de forma giyemeyecek.


Antrenman sonrası Özel Acıbadem Hastanesi'nde tedavi edilen tecrübeli kalecinin kulağına slikon bir yama yapıldığı belirtildi.


Beşiktaş Kulübü Doktoru Ayhan Optur, Rüştü'nün durumuyla ilgili yaptığı açıklamada, ''Yamanın iyileşebilmesi için belirli bir süre gerekiyor. İlk yarının kalan 2 maçında Rüştü forma giyemeyecek'' diye konuştu.

AA

Labels:

AddThis Feed Button

0 Comments:

Post a Comment

Subscribe to Post Comments [Atom]

<< HomeeXTReMe Tracker