İZLE VIDEO İZLEE KLIP İZLEEE DIZI İZLESENE FILM

izle,video izle,vidio izle,vidyo izle,vido izle,vidivodo,tv izle,+18 izle,dizi izle,bedava video izle,bedava,ıhlamurlar altında,sıla,doktorlar,kara duvak,binbirgece,acemicadı,selena,kader,yersiz yurtsuz,yalancı yarim,hatırla sevgili,beleş izle,free video,müzik video,futbol izle, dini video izleSunday, December 2, 2007

İşte rakipler

2008 Avrupa Futbol Şampiyonası'ndaki rakiplerimiz belli oldu... A Grubu'nda yer alan Ay-Yıldızlılar, İsviçre, Portekiz ve Çek Cumhuriyeti ile eşleşti.
2.12.2007
13. Avrupa Futbol Şampiyonası Finalleri’nin kura çekimi İsviçre’nin Luzern kentinde yapıldı. Türkiye’nin finallerdeki rakipleri İsviçre, Portekiz ve Çek Cumhuriyeti oldu.

Kura çekimine Rusya, Fransa ve Polonya’nın da bulunduğu 4. torbadan katılan Türkiye, Avusturya ve İsviçre’nin ortaklaşa düzenleyeceği 13’üncüsü yapılacak 2008 Avrupa Futbol Şampiyonası Finallerinde İsviçre, Portekiz ve Çek Cumhuriyeti takımlarıyla gruptan çıkabilmek için mücadele edecek.

A Milli Takım, finallerde yer aldığı A Grubu’nda ilk maçını 7 Haziranda Portekiz ile Cenevre’de yapacak. Milliler ikinci maçını 11 Haziranda İsviçre ile Basel kentinde, gruptaki son maçını ise 15 Haziranda Cenevre’de Çek Cumhuriyeti ile oynayacak. Şampiyonanın açılış maçı 7 Haziran Cumartesi günü A Grubu takımlarından ev sahibi İsviçre ile Çek Cumhuriyeti arasında İsviçre’nin Basel kentinde oynanacak.

Gruplarında ilk iki sırayı alacak takımların yer alacağı çeyrek final karşılaşmaları 19 Haziran Perşembe günü başlayacak. Çeyrek finalin ilk maçında A Grubu birincisi ile B Grubu’nun ikincisi, 19 Haziran Perşembe günü Basel’de karşı karşıya gelecek. Şampiyonada yarı final mücadelesi ise 25 Haziran Çarşamba günü başlayacak. Yarı finalin ilk maçı 25 Haziran Çarşamba günü İsviçre’nin Basel kentinde, ikinci maçı ise 26 Haziran Perşembe günü Avusturya’nın başkenti Viyana’da oynanacak.

2008 Avrupa Futbol Şampiyonası’nda kupa, 29 Haziran Pazar günü Viyana’da sahibini bulacak.

Kura çekimi sonrasında oluşan gruplar ise şöyle:

A Grubu: İsviçre, Çek Cumhuriyeti, Portekiz, TÜRKİYE
B Grubu: Avusturya, Hırvatistan, Almanya, Polonya
C Grubu: Hollanda, İtalya, Romanya, Fransa
D Grubu: Yunanistan, İsveç, İspanya, Rusya

Labels:

AddThis Feed Button

0 Comments:

Post a Comment

Subscribe to Post Comments [Atom]

<< HomeeXTReMe Tracker