İZLE VIDEO İZLEE KLIP İZLEEE DIZI İZLESENE FILM

izle,video izle,vidio izle,vidyo izle,vido izle,vidivodo,tv izle,+18 izle,dizi izle,bedava video izle,bedava,ıhlamurlar altında,sıla,doktorlar,kara duvak,binbirgece,acemicadı,selena,kader,yersiz yurtsuz,yalancı yarim,hatırla sevgili,beleş izle,free video,müzik video,futbol izle, dini video izleTuesday, February 26, 2008

ALEX'İN MAÇ YORUMU

Fenerbahçe kaptanı Alex, Galatasaray ile yarın yapacakları Fortis Türkiye Kupası çeyrek final rövanş maçında iki takımında fazla bir avantajının olmadığını söyledi.
26.2.2008


Alex, FB TV’de katıldığı "Kaptan Köşkü" programında soruları yanıtlarken, sahalarındaki ilk maçta avantajlı bir skor elde edemeseler de Galatasaray’ı elemek ve yarı finale kalan takım olabilmek için ellerinden geleni yapacaklarını belirtti. Alex, "Bu maçta bir tarafın, diğer tarafa göre bir avantajının olacağını düşünmüyorum. Belki Galatasaray’ın avantajı, tanıdığı bir sahada ve taraftarının önünde oynaması olabilir, ama saha içinde futbolcular açısından farklılık olacağını zannetmiyorum. Her şey eşit olacak" dedi.

Labels: , , ,

AddThis Feed Button

0 Comments:

Post a Comment

Subscribe to Post Comments [Atom]

<< HomeeXTReMe Tracker