İZLE VIDEO İZLEE KLIP İZLEEE DIZI İZLESENE FILM

izle,video izle,vidio izle,vidyo izle,vido izle,vidivodo,tv izle,+18 izle,dizi izle,bedava video izle,bedava,ıhlamurlar altında,sıla,doktorlar,kara duvak,binbirgece,acemicadı,selena,kader,yersiz yurtsuz,yalancı yarim,hatırla sevgili,beleş izle,free video,müzik video,futbol izle, dini video izleWednesday, December 26, 2007

Holosko transferi tıkandı

Vestel Manisaspor Futbol Şube Sorumlusu Semih Vardarer, Filip Holosko'yu isteyen Beşiktaş ile yapılan görüşmelerde ilerleme kaydedilmediğini belirtti.
26.12.2007

Vardarer, yaptığı açıklamada, Holosko’yu isteyen Charlton Athletic kulübünün yetkilileriyle hafta sonunda Manisa’da görüşeceklerini bildirdi. Bunun dışında Beşiktaş’ın da Holosko’ya talip olduğunu anlatan Vardarer, "Beşiktaş eski teklifinde ısrar ediyor. Teklif aynı olunca Beşiktaş ile yapılan görüşmelerde bir ilerleme kaydedemiyoruz. Bu şartlarla biz Holosko’yu hiçbir takıma satmayız. İngiliz takımı ile aramızda çok az bir fark kaldı" dedi.

Milli futbolcuları Selçuk İnan ile ilgili olarak Trabzonspor ile görüştüklerini belirten Vardarer "Trabzonspor ile anlaşamadık. Bu görüşmenin dışında başka bir gelişme yaşanmadı. Selçuk İnan’ı Fenerbahçe takımı zaten istemiyor. Fenerbahçe’nin bizden talep ettiği bir futbolcu yok " diye konuştu.

Labels:

AddThis Feed Button

0 Comments:

Post a Comment

Subscribe to Post Comments [Atom]

<< HomeeXTReMe Tracker