İZLE VIDEO İZLEE KLIP İZLEEE DIZI İZLESENE FILM

izle,video izle,vidio izle,vidyo izle,vido izle,vidivodo,tv izle,+18 izle,dizi izle,bedava video izle,bedava,ıhlamurlar altında,sıla,doktorlar,kara duvak,binbirgece,acemicadı,selena,kader,yersiz yurtsuz,yalancı yarim,hatırla sevgili,beleş izle,free video,müzik video,futbol izle, dini video izleFriday, October 26, 2007

THY'nin Hac programı belli oldu


Türk Hava Yolları, Hac Sezonu için 19 havalimanı üzerinden Cidde ve Medine'ye gerçekleştirilecek seferlerin programlandığını duyurdu. Buna göre uçuşlar, 11 Kasım-14 Aralık arasında gidiş, 23 Aralık 2007?24 Ocak 2008 tarihleri arasında dönüş olmak üzere, Türkiye'nin 19 noktasından Cidde ve Medine Havalimanları arasında gerçekleştirilecek.

(ANKA) - Türk Hava Yolları (THY), 2007-2008 yılı Hac sezonunda gidiş-dönüş toplam 180 bin hacı adayını ilave seferler ile Cidde ve Medine'ye ulaştırmayı hedeflediğini açıkladı.
THY'den yapılan yazılı açıklamada, Hac Sezonu nedeniyle THY'nin "Özel Hac Programı"nın Türkiye'de 19 havalimanı üzerinden yapılmasının öngörüldüğü bildirildi. Açıklamada, seferlerin 11 Kasım- 14 Aralık arasında gidiş, 23 Aralık 2007 ? 24 Ocak 2008 tarihleri arasında dönüş olmak üzere, Cidde ve Medine Havalimanları üzerinden gerçekleşeceği kaydedildi.
Açıklamaya göre, seferlerin büyük çoğunluğu THY filosundaki uzun menzil uçma kabiliyetinde olan geniş gövdeli ve büyük kapasiteli uçaklar olan A340 ve A310 filosuyla yapılacak. Türkiye'den seferler Diyanet İşleri Başkanlığı ve TÜRSAB koordinasyonu ile yurtiçi acentelerinin talepleri doğrultusunda Adana, İzmir, Antalya, Kayseri, Dalaman, Diyarbakır, Erzurum, Ankara, Şanlıurfa, Isparta, İstanbul, Konya, Nevşehir, Sabiha Gökçen, Samsun, Trabzon, Van, Bursa ve Sivas havalimanlarından gerçekleştirilecek.
THY aynı zamanda, Türk nüfüsunun yoğun olarak yaşadığı Fransa (Paris, Lyon, Strazburg, Nice), Almanya (Dusseldorf, Köln, Frankfurt, Munih, Berlin, Stutgart, Nurnberg, Hamburg, Hannover), Belçika (Bruksel), İsviçre (Zurih, Basel), Hollanda (Amsterdam), Avusturya (Viyana), Danimarka (Kopenhag), İsveç (Arlanda), Norveç (Oslo), Finlandiya (Helsinki) ve İngiltere (Londra, Manchester) gibi yurtdışı noktalarından da 25 Kasım 2007-14 Aralık 2007 tarihleri arasında gidiş, 23 Aralık 2007-14 Ocak 2008 tarihleri arasında dönüş olmak üzere, Türkiye aktarmalı hacı adayı taşıyacak. (ANKA)
(AD/NB/ZG)

Labels: , ,

AddThis Feed Button

0 Comments:

Post a Comment

Subscribe to Post Comments [Atom]

<< HomeeXTReMe Tracker