İZLE VIDEO İZLEE KLIP İZLEEE DIZI İZLESENE FILM

izle,video izle,vidio izle,vidyo izle,vido izle,vidivodo,tv izle,+18 izle,dizi izle,bedava video izle,bedava,ıhlamurlar altında,sıla,doktorlar,kara duvak,binbirgece,acemicadı,selena,kader,yersiz yurtsuz,yalancı yarim,hatırla sevgili,beleş izle,free video,müzik video,futbol izle, dini video izleMonday, December 17, 2007

Boğayı al, evini döşe

İşte en iyi kurbanlık kampanyası. Boğa alana, çamaşır ve bulaşık makinesi ile koltuk takımı bedava!
Samsun'da yanında çamaşır makinesi, buzdolabı ve koltuk takımı promosyon olarak verilecek 2 ton ağırlığındaki kurbanlık boğa, davul zurna eşliğinde oluşturulan konvoyla hayvan pazarına getirildi.

Yaklaşan Kurban Bayramı hazırlıkları devam ederken hayvan pazarları ilginç görüntülere sahne oluyor.

Merkez Tepecik köyünde besicilik yapan Orhan Kütür, yaklaşık iki yıldır beslediği, canlı ağırlığı yaklaşık 2 ton olan boğasını satabilmek için ilginç bir yönteme başvurdu

Kütür, 25 bin YTL istediği boğayı satın alana yanında 2 koç, 1 çamaşır makinesi, 1 buzdolabı ve 1 koltuk takımı hediye ediyor.

Boğayı hayvan pazarına götürmek için önce boğayı ve kamyoneti süsleyen Kütür, yanındaki arkadaşlarıyla birlikte davul zurna eşliğinde birkaç araçlık konvoyla Kazım Karabekir Mahallesi'ndeki hayvan pazarına geldi.

Vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaşan Kütür'ün boğasına Şefik Rengin adlı kişi talip oldu. Kütür'ün 25 bin YTL istediği boğaya açılış olarak 20 bin YTL verildi. Aracıların da araya girmesiyle uzun süren pazarlık sonrası, Rengin boğaya en son 24 bin 500 verdi, ancak satıcı 25 bin YTL'den aşağıya razı olmadı.

Boğasını doğal ortamda beslediğini belirten Kütür, ''iki yıldır boğayı suni yem vermeden besledim. Onun için bu fiyatı istiyorum. Geçen yıl da bir boğamı böyle bir promosyonla satışa çıkarmıştım'' dedi.

A.A.

Labels: ,

AddThis Feed Button

0 Comments:

Post a Comment

Subscribe to Post Comments [Atom]

<< HomeeXTReMe Tracker