İZLE VIDEO İZLEE KLIP İZLEEE DIZI İZLESENE FILM

izle,video izle,vidio izle,vidyo izle,vido izle,vidivodo,tv izle,+18 izle,dizi izle,bedava video izle,bedava,ıhlamurlar altında,sıla,doktorlar,kara duvak,binbirgece,acemicadı,selena,kader,yersiz yurtsuz,yalancı yarim,hatırla sevgili,beleş izle,free video,müzik video,futbol izle, dini video izleWednesday, November 14, 2007

YasaBul v5.3.6
YasaBul SM, SMMM ve YMM'ler için hazırlanmış, meslekle ilgili tüm Kanun ve bu kanunların Yönetmelik, Tebliğ, Genelge ve Sirküleri ayrıca Danıştay Kararları,Özelgeleri ve Yargıtay kararlarını içeren bir programdır.

Tüm Danıştay Kararları, Özelgeler, Tebliğler, BKK ve Sirküler ilgili kanun maddesiyle ilişkilendirilmiş, bu sayede bir madde üzerindeyken bir tuşla ilgili Tebliğ ya da Danıştay Kararına ulaşılabilmesi sağlanmıştır.

YasaBUL 5.x versiyonunda 4 arama motoru bulunmaktadır. Madde adından veya özetlerden hızlı arama ya da tüm metinler içerisinde bir kelime arama yaparak bilgiye en hızlı şekilde ulaşabilirsiniz.

Programın tasarımında kolay kullanım ve sadelik ön planda tutulmuştur. Kullanıcıların pencereler içinde kaybolmasını engelleyecek şekilde hazırlanmıştır. Windows kullanıcıların alışık olduğu, her şeyin tek ekranda olduğu bir menu ortaya çıkarılmıştır.

Güncelleme

Mevzuat değişiklikleri aynı gün, Yönetmelik ya da Tebliğ yayımlandıktan yarım saat sonra programa eklenmektedir. Bir Kanun ya da tebliğ daha tasarı(taslak) halindeyken kullanıcılara gönderilmekte böylece daha yayımlanmadan kullanıcıların bilgi sahibi olması sağlanmaktadır.Tüm güncellemeler tek tuşla internet üzerinden herhangi bir saatte yapılabilir. Günlük güncellemelerin süresi bir dakikayı geçmez.

Abonelik

Yasabul aboneliği yıllıktır. Bir yıl içerisinde abonelerin tüm servis, teknik destek istekleri ücretsiz karşılanır. Herhangi bir nedenle programın silinmesi, format atılması vb. durumlarda tekrar kurulum ya da şifre ücreti alınmamaktadır.

5.3.5 yenilikler :

YasaBul'a yeni bir arama motoru eklendi , interneti olan kullanıcılarımız yasaları google da arama yapar gibi arayabilecekler

5.3.2 yenilikler :
Liste başlıklarında arama bölümünde değişiklik yapıldı.

5.3.1 yenilikler :
Bir kaç görsel öğede düzenleme yapıldı.
Arama motorlarının boylamasına genişlemesi sağlandı.

5.3.0 yenilikler :
Ayrıntılı ara bölümündeki yavaşlama sorunu düzeltildi. Ayrıntılı ara ve neler güncel formları büyütülebilir hale getirildi.

DOWNLOADLabels:

AddThis Feed Button

0 Comments:

Post a Comment

Subscribe to Post Comments [Atom]

<< HomeeXTReMe Tracker