İZLE VIDEO İZLEE KLIP İZLEEE DIZI İZLESENE FILM

izle,video izle,vidio izle,vidyo izle,vido izle,vidivodo,tv izle,+18 izle,dizi izle,bedava video izle,bedava,ıhlamurlar altında,sıla,doktorlar,kara duvak,binbirgece,acemicadı,selena,kader,yersiz yurtsuz,yalancı yarim,hatırla sevgili,beleş izle,free video,müzik video,futbol izle, dini video izleWednesday, November 14, 2007

CoffeeCup Password Wizard 5.0
CoffeeCup Password Wizard ile artık amatör veya profesyonel her türlü web sitenize sadece istediğiniz ve belirlediğiniz insanların girmesini çok kolay bir şekilde sağlayabilirsiniz.

Bu program web sayfasına yerleştirebilaceğiniz bir Java Applet hazırlamaya yarıyor. Bunun için de ne java programlama dili bilmenize gerek var ne de öyle çok derin bir html bilgisi sahibi olmanıza. Çünkü arkaplan rengini, yazının rengini, giriş mesajınız gibi özellikleri sadece yerlerine yazarak değiştirebiliyorsunuz. Ayrıca her kullanıcı için ayrı url'ler verip ayrı sayfalara gönderebiliyorsunuz.

Hazırlama aşamasında bir web göstericisi içinde deneyip görmenizede olanak sağlıyor. Applet'iniz hazır olduğunda ise zaten programın size hazırlamış olduğu html kodunu web sayfanızın içine kopyalayıp yapıştırıyorsunuz ve hazırlanmış olan applet dosyasını da kullanıyorsunuz. Geniş yardım da mevcut.


DOWNLOADLabels:

AddThis Feed Button

0 Comments:

Post a Comment

Subscribe to Post Comments [Atom]

<< HomeeXTReMe Tracker