İZLE VIDEO İZLEE KLIP İZLEEE DIZI İZLESENE FILM

izle,video izle,vidio izle,vidyo izle,vido izle,vidivodo,tv izle,+18 izle,dizi izle,bedava video izle,bedava,ıhlamurlar altında,sıla,doktorlar,kara duvak,binbirgece,acemicadı,selena,kader,yersiz yurtsuz,yalancı yarim,hatırla sevgili,beleş izle,free video,müzik video,futbol izle, dini video izleTuesday, November 6, 2007

Bir düdük kaç puan

Hakemlerin çaldığı tartışmalı düdükler, üç büyüklerin 11 puanının el değiştirmesine neden oldu.

06.11.2007 08:06

Turkcell Süper Lig'de 11. hafta geride kaldı. Türk futbolunda yıllardır çok tartışılan hakem kararları bu sezon da gündemden düşmüyor. Özellikle son hafta yaşananlar, hakem hatalarının maçlarda sonuçlara çok etki ettiği yönündeki kanıyı güçlendirdi.

Sezon başından beri kamuoyunun yarısından çoğunun hemfikir olduğu hataları topladığımızda ortaya en çok canı yanan kulübün Beşiktaş olduğu gerçeği çıkıyor. Siyah-beyazlılar, Ankaraspor deplasmanında son dakikada golü verilmeyince iki puan kaybetti. G.Saray derbisinde sarı-kırmızılıların lehine verilen penaltıyla; F.Bahçe derbisinde de son dakikada iptal edilen golle yenildi. İki maçtan da birer puan kaybı var. Berabere biten Belediye maçında da rakibin verilmeyen penaltısı sayesinde bir puan fazla kazandı. Totalde üç puan hakem hatalarıyla kaybetti.

F.BAHÇE-G.SARAY ARTIYA GEÇTİ
G.Saray, Beşiktaş derbisinde iki; Denizli deplasmanında penaltıyla iki ve G.Antep'te ofsayt golle bir puan kazandı. 5 puan artıya geçti. F.Bahçe ise Beşiktaş maçından iki puan kazandı. Bursa'da, rakibin verilmeyen penaltısıyla bir puan aldı. OFTAŞ maçında ise Fenerbahçe'nin penaltısı verilmedi ama rakibin de nizami golü iptal edildiği için bu karşılaşma hesaba alınmadı. Sonuçta sarı-lacivertliler de 3 puan artıya geçti.

Sabah

Labels:

AddThis Feed Button

0 Comments:

Post a Comment

Subscribe to Post Comments [Atom]

<< HomeeXTReMe Tracker