İZLE VIDEO İZLEE KLIP İZLEEE DIZI İZLESENE FILM

izle,video izle,vidio izle,vidyo izle,vido izle,vidivodo,tv izle,+18 izle,dizi izle,bedava video izle,bedava,ıhlamurlar altında,sıla,doktorlar,kara duvak,binbirgece,acemicadı,selena,kader,yersiz yurtsuz,yalancı yarim,hatırla sevgili,beleş izle,free video,müzik video,futbol izle, dini video izleTuesday, January 8, 2008

Emre, dönmek için can atıyor

Galatasaray'ın transfer etmek istediği milli futbolcu, yuvaya dönmeye sıcak bakıyor. Tek sorun bonservis ücreti..

08.01.2008 09:16

Galatasaray'ın transfer etmek istediği Emre Belözoğlu, yuvaya dönmeye sıcak bakıyor. Emre'nin menajeri Ahmet Bulut, Galatasaray'ın teklifini doğruladı ve ekledi: Emre, Galatasaray'da oynamayı çok istiyor. Bizim açımızdan hiçbir sorun yok. Yeter ki Galatasaray Newcastle United'la anlaşıp bonservis sorununu çözsün.

***

Emre sürpriz olmaz

Yıldız futbolcunun menajeri Ahmet Bulut, "Galatasaray, Newcastle ile anlaştığı taktirde bizim açımızdan sorun çıkmaz. Emre eski takımına dönebilir. O da bunu çok istiyor" dedi.

İngiltere Premier Ligi'nde Newcastle United forması giyen Emre Belözoğlu'nun menajeri Ahmet Bulut, Galatasaray'ın yaklaşık 18 aydır Emre'yi transfer etmek için çaba sarfettiğini ve kulübünde mutlu olmayan genç futbolcunun eski takımıyla her an sözleşme imzalayabileceğini söyledi. Birçok takımın, özellikle de İtalyan kulüplerinin Emre ile ilgilendiklerini söyleyen Bulut, "Galatasaray bunların hepsinden daha avantajlı durumda. Emre'nin eski takımına gitmesi sürpriz olmaz" dedi.

EMRE DE G.SARAY'I İSTİYOR

Emre'nin de Galatasaray'a dönmeye sıcak baktığını belirten Bulut, sözlerine şöyle devam etti: "Şu anda İngiltere'de her takım, kadrosuna yeniden şekil vermenin uğraşı içinde. Ara transfer dönemi zaten başlamıştı. Bizim açımızdan hiç bir problem yok. Galatasaray'ın Newcastle United'lı yöneticilerle masaya oturması gerekiyor. Bu gerçekleşirse Emre yeniden Sarı- Kırmızılı formayı giyer."

Takvim

Labels: , ,

AddThis Feed Button

0 Comments:

Post a Comment

Subscribe to Post Comments [Atom]

<< HomeeXTReMe Tracker