İZLE VIDEO İZLEE KLIP İZLEEE DIZI İZLESENE FILM

izle,video izle,vidio izle,vidyo izle,vido izle,vidivodo,tv izle,+18 izle,dizi izle,bedava video izle,bedava,ıhlamurlar altında,sıla,doktorlar,kara duvak,binbirgece,acemicadı,selena,kader,yersiz yurtsuz,yalancı yarim,hatırla sevgili,beleş izle,free video,müzik video,futbol izle, dini video izleThursday, October 25, 2007

Nike Futbol Oynuyoruz Kayıtları Başladı

Nike tarafından organize edilen halı saha turnuvası Futbol Oynuyoruz için başvurular başladı.

Nike tarafından organize edilen ve 20 Ekim’deki elemelerle start alacak olan halı saha turnuvası Futbol Oynuyoruz için başvurular başladı. Nike satış noktaları ve turnuvanın düzenleneceği halı sahalardan alınacak katılım formları ile başvurulan “Futbol Oynuyoruz”, 14-39 yaş kategorisinde gerçekleşecek. 6 as 2 yedek olmak üzere toplam 8 kişiden oluşacak takımların katılacağı turnuvada maçlar eleme usulü oynanacak. 15’er dakikalık 2 devre halinde oynanacak maçlarda beraberlik halinde seri penaltı atışlarına geçilecek. Elemeler 20 Ekim’den başlayarak 25 Kasım’a kadar her Cumartesi - Pazar gerçekleşecek.

Katılım formunu takım olarak eksiksiz dolduran katılımcıların daha sonra 0800 211 71 36 numaralı telefonu arayarak turnuva numaralarını ve oynamak istedikleri anlaşmalı halı sahanın durumunu öğrenmeleri gerekiyor. Ardından sahaya giderek numaralı kimlik kartı ve makbuzunu alan oyuncular, yeniden 0800 211 71 36’yı arayarak kesin kayıtlarını yaptırıp maç fikstürünü öğrenebiliyor.

Turnuva şampiyonu olan takım, elemelerden çıktığı sahada haftada bir saat olmak üzere bir senelik bedava üyelik kazanacak. Kuralları da içeren detaylı bilgi ve katılım formu Nike satış mağazaları, anlaşmalı halı sahalar ve www.futboloynuyoruz.com’da.

Halı Sahalar

- Maltepe Spor Halı Saha Tesisleri
- BJK Akatlar Spor Kompleksi
- Levent Spor Kulübü Halı Sahası
- Çeliker Spor Tesisleri Halı Sahası
- Korcan Halı Saha Tesisleri
- Kadıköy Spor Tesisleri
- Kenan Evren Lisesi Halı Sahası
- Maltepe Ayışığı Halı Saha Tesisleri
- İstinyespor Halı Saha Tesisleri
- Alsancak Namık Kemal Lisesi Halı Sahası
- KSK Halı Sahaları
- Bahçeli Halı Sahası

Labels: , , , , , ,

AddThis Feed Button

0 Comments:

Post a Comment

Subscribe to Post Comments [Atom]

<< HomeeXTReMe Tracker